فروشگاه آپشن و قطعات خودروتبلیغات
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت
    نوع خودرو
    206 تیپ 5

آموزش ساخت رله قفل مرکزی دزدگیر 206

به نام خدا
    اموزش ساخت رله قفل مرکزی که به رله هماهنگ کننده قفل مرکزی هم معروفه. بنده بلد نیستم حاشیه برم پس ساده توضیح میدم همه رفقا متوجه بشن...
    عزیزانی که دزدگیر میبندن و تحریک باز و بست قفل مرکزی دیگه کار نمیکنه نیاز به 2 تا رله دارن که کارشو راه بیفته این رله تو لوازم یدکی ها به رله 5 پایه معروف هست
    خلاصه 2 تا رله بخرید

روی رله ها 5 تا شماره داره که میگم کدوم رو به کدوم وصل کنید
    اول از همه سوکت خاکستری بی اس ای رو باز کنید و پایه شماره 13 که مربوط به قفل کردن درب ها هست شماره 15 که مربوط به باز کردن قفل مرکزی هست... رو از 5 سانتی متر مونده به سوکت بچینید
    میریم سروقت وصل کردن سیم ها
    از هر 2 رله شماره های 86+86 و 87 + 87 رو یکی کنید و به مثبت دائم وصل کنید
    شماره های 30 از رله اول رو به شماره 13 اون سیمی که چیدید قسمتی که توی درب میره وصل کنید
    شماره های 30 از رله دوم رو به شماره 15 اون سیمی که چیدید قسمتی که توی درب میره وصل کنید
    شماره های 87 ای از رله اول رو به سوکت 13خاکستری بی اس ای اون قسمتی که به سوکت وصل هست و گفتم از 5 سانتی متر بچینید وصل کنید
    شماره های 87 ای از رله دوم رو به سوکت 15خاکستری بی اس ای اون قسمتی که به سوکت وصل هست و گفتم از 5 سانتی متر بچینید وصل کنید
    میمونه اخرین شماره از رله که 2 شماره 85 هست که باید به یکی سیم لاک و یکی دیگه رو انلاک یعنی سیم باز و قفل که مربوط به دزدگیرتون هست رو وصل کنید
    این رله رو ماشین خودم الان کار میکنه و دیگه مشکل قفل نشدن درب ها با ریموت دزدگیر رو ندارم. به این هم توجه کنید که اموزش مختص به 206 های مولتی پلکس می باشد
    ------------
    سوالی بود در خدمتم یا حق – مهرادوند 09199619673
    منبع : www.irtuning.com
    کاربر مقابل از irtuning عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: ac121

طراحی شده توسط : وی بی ایران