فروشگاه آپشن و قطعات خودروتبلیغات
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    شروع حرکت

بالا امدن امپر اب 206

ببخشید به تازگی امپر اب 206 تیپ 2 مدل 85 من با 88000 کارکرد با گرفتن کولر با دور تند یک خط بالا میاید مشکل ار چه چیزی میتواند باشد؟

شروع حرکت
    آمپر قبل کولر چنده و بعدش چند؟

شروع حرکت
    حداقل دمای نرمتل ۲۰۶ .۸۵درجه است که ترموستات حفظ میکنه پایینترنیاد.این دما داخل ترافیک یا استفاده ازکولرتا۹۶درجه میرسه که مرحله دورکندکولر اغازمیشه چنانچه دورکندنتونه امپرپایین بیاره از۱۰۲دورتندفنشروع بکارمیکنه.حالا اگه ماشین ازدمای۱۰۲درجه فن میزنه رله یامقاومت فن دورکندسوخته ولی اگه از۹۶درجه فن میزنه ولی موتورخنک نمیشه مدارخنک کاری بایدسرویس بشه ترموستات هم چک بشه

شروع حرکت
    با سلام

من 206 تیپ 2 مدل 88 دارم.ترموستات قبلیم خراب شده بود و چندروز پیش ترموستات جدید نصب کردم.در حالت عادی و رانندگی داخل شهر در صورتیکه کولر روشن نکنم مشکلی با آمپر ندارم.وقتی کولر روشن میکنم آمپر به حدود 102 میرسه و با اینکه فن در این دما به حالت دور تند میزنه اصلا آمپر پایین نمیاد و اگه توی ترافیک بیفتم تا 105 هم بالا میره.حتما باید یه گوشه بایستم تا دما به حدود 98 برسه.اگه توی جاده بیفتم و حدود 110 تا سرعت برم که آمپر خیلی سریع به 105 میرسه و اگه کولر هم روشن باشه به 115 هم رسید در صورتیکه فن دور تند میزد.حتما هم باید یه کنار بایستم تا دما پایین بیاد.وقتی دما به 115 میرسه و دور تند میزنه بازم خیلی زود فن خاموش میشه یعنی وقتی که دما به 105 میرسه....مجبور میشم انقد کنار خیابون بایستم تا با دور کند دمای 105 درجه ای به 98 برسه...
    البته اینم بگم که تست کردم و وقتی که بخاری روشن میکنم خیلی زودتر از کار کردن فن آمپر میاد پایین...

بنظر شما مشکل از کجاست؟؟؟؟

شروع حرکت
    مشکلم حل شد...
    اینجا میگم که شاید مشکل شماها هم همین باشه...
    من رفتم رادیاتور سازی و رادیاتورم رو سیخ زدم.تمام کانال هاش زنگ بسته بود و وقتی که زنگاش کنده شد خیلی نرمال و طبیعی شد...
    کاربر مقابل از milad65 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: irtuning

طراحی شده توسط : وی بی ایران