BMW X7 بزرگترین شاسی بلند آلمان که در اوایل مارس 2019 به بازار دنیا عرضه می کند. کمپانی BMW در ابتدا با انتشار چند عکس کانسپت طرفداران را غافلگیر و سپس نمونه کامل را رو نمایی کرد.


از آنجا که جلو ماشین با بزرگ شدن جلو پنجره نظر منفی بسیاری از منتتقدان را دارد اما BMW می گوید: "ماشین احساس حضورو مجلل بودن" را به خود اختصاص می دهد، در حالی که در فروشگاه های چین حضور دارند. این خودرو بزرگتر و عریظ تر اما کوتاهتر از Range Rover است.چراغهای جلو به نوان استاندارد که می توان آنها راچراغهای جدید BMW که لیزرجت هستند معرفی کرد، و با آلیاژهای 20 اینچی به صورت استاندارد، با گزینه ای برای تجارت تا 21 یا 22 ثانیه می باشد. دو مدل کیت در دسترس هستند:


طراحی تفکر خالص و M Sport، که تفاوت ها به راحتی در این گرافیک توضیح داده شده . این خودرو یک استاندارد کامل هفت نفره است. همانند X5، سری 8 و حتی سری 3 از لحاظ طراحی کلی با سیستم کنترل چرمی چهار تیکه و سقف شیشه ای پانوراما به عنوان استاندارد است. شما می توانید تمام انواع اپشنهای اضافی مانند سیستم های صوتی Bowers و Wilkins، سرگرمی های عقب و کنترل آب و هوا در پنج نقطه ماشین را تنظیم کنید. هر موتور به یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته مجهز شده است و همانطور که از نام آن می توان گفت تمام نسخه های X7 دارای یک دیفرانسیل چهار چرخ به صورت اتوماتیک و الکترونیکی کامل (xDrive) با یک تعویض عقب برای انتقال قدرت خود هستند. X7 همراه با تعلیق هوای انعطاف پذیر و توانایی تنظیم ارتفاع سواری با توجه به نیازهای شما حتی قبل از اینکه در خودروی خود سوار شوید می توانید با استفاده از ریموت خودرو را جابه جا و یا ارتفاع ان را بالا و پایین کنید.


منبع: اجاره خودرو کهن گشت آریا