فروشگاه آپشن و قطعات خودرو خرید خودرو
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18
    شروع حرکت

ارزان قیمت ترین خودروی خارجی یا با کیفیت ترین خودروی داخلی

با سلام ؛ با توجه به کیفیت پایین خودروهای تولید داخل میخواستم با مشورت شما یک خودروی خارجی رو برای خرید انتخاب کنم . البته بعلت محدودیت بودجه ارزان قیمت ترین . . . ا تشکر
    مصرف سوخت و شاسی بلند یا کوتاه بودن و زشتی یا خوشگلی و این مباحث هم اصلا مهم نیست فقط میخواهم ارزان قیمت ترین خودروی تولید شده در خارج از کشور رو انتخاب کنم البته بغیر از چین
    همچنین اگر فکر میکنید که خودرویی در داخل کشور تولید میشه که کیفیت قابل توجهی دارد انرا ذکر کنید . ضمنا سقف بودجه ی بنده 60 میلیون تومان است .
    یک سوال دیگر هم داشتم و اینکه ایا خرید خودروهای کار کرده ی خارجی مثل انواع مدلهای مرسدس بنز یا بی ام و یا کمپانی های دیگر که هر کدام نزدیک 140000 کیلومتر کار کرد داشته اند کار درست و عاقلانه ای است ؟
    با تشکر

مدیر کل سایت
    نوع خودرو
    206 تیپ 5
    سلام
    یک از اشناهای ما تو مزائده ناجا یه بنز ورداشته ( بنز های سبز پلیس )میگفت خیلی خوب افتاده براش حدود 57-58 ت شده و راضی بود
    با 60 ت انتخاب یه خودروی بنزو بی ام و اصلا درست نیست چون داغون رو بهتون این قیمت میدن...
    متاسفانه تا 60 ت اصلا نمیتونم هیچ خودرویی که مشخصاتی که میخواید رو داشته باشه , معرفی کنم بازم دوستان دیگر بهتر میتونند کمک کنند
    کاربر مقابل از irtuning عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: ARTESHBOD

شروع حرکت
    البته من خودم نیرو انتظامی خدمت کردم و اتفاقا مدتی هم بعنوان سرنشین ( نه راننده ) با اون بنزها گشت زدم . اگر از این سیاهها بود که خیلی عالی بود چون اونها مال یگان ویژه بود و خیلی کمتر از این سبز و سفید ها کار کرده بودند اما این سبز و سفیدها رو تعمیر کردنش رو از نزدیک دیدم ؛ توی تعمیرات و قطعات زیاد دقت و وسواس به خرج نمیدادند . البته گاهی اوقات خود کسی که راننده بود بیشتر دلش میسوخت گاهی اوقات هم از جیب خودش خرج میکرد که ماشین درست تعمیر بشه . علی ای حال شما ارزان قیمت ترین خودروهای خارجی رو چند مورد برای من ذکر کنید فکر میکنم با 80 -90 تومن بشه یه چیزایی پیدا کرد . شنیدم ال 90 پارس خودرو هم گویا ماشین خوبی از آب در اومده در اون خصوص نظرتون چی هست ؟

شروع حرکت
    خودم یک تحقیقاتی انجام دادم به این سه مورد رسیدم البته قیمتهاشون ازچیزی که میخواستم کمتر هست ولی مسئله ی اصلی مقایسه ی اینها با خودروهای هم قیمت داخلی هست البته این خودروها انچنان هم خارجی به حساب نمیاند ولی خب بهر حال از تولیدات داخل بهترن
    هیوندا i20 قيمت حدود 50 ميليون
    پیکانتو قیمت حدود 41 میلون
    ام وی ام 350 قیمت حدود 40 میلیون
    مزدا 2 حدود 43 تومن
    در این رنج قیمت در بین خودروهای تولید داخل اینها رو داریم :
    206 تیپ 6 اتوماتیک
    206 اس دی اتومات
    207 آی
    پارس اتوماتیک
    پارس ای ال ایکس

با مقایسه ای که انجام دادم کل خانواده ی 206 و پارس حذفن پس رقابت فقط بین چهاتا خودروی دسته ی اول هست ؛ حالا پرسش اینه که کدومش ؟

مدیر کل سایت
    نوع خودرو
    206 تیپ 5
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARTESHBOD نمایش پست ها
    البته من خودم نیرو انتظامی خدمت کردم و اتفاقا مدتی هم بعنوان سرنشین ( نه راننده ) با اون بنزها گشت زدم . اگر از این سیاهها بود که خیلی عالی بود چون اونها مال یگان ویژه بود و خیلی کمتر از این سبز و سفید ها کار کرده بودند اما این سبز و سفیدها رو تعمیر کردنش رو از نزدیک دیدم ؛ توی تعمیرات و قطعات زیاد دقت و وسواس به خرج نمیدادند . البته گاهی اوقات خود کسی که راننده بود بیشتر دلش میسوخت گاهی اوقات هم از جیب خودش خرج میکرد که ماشین درست تعمیر بشه . علی ای حال شما ارزان قیمت ترین خودروهای خارجی رو چند مورد برای من ذکر کنید فکر میکنم با 80 -90 تومن بشه یه چیزایی پیدا کرد . شنیدم ال 90 پارس خودرو هم گویا ماشین خوبی از آب در اومده در اون خصوص نظرتون چی هست ؟
    والا گفته بودید تا 80 ت میتونم هزینه کنم بنده پیشنهاد دادم...

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTESHBOD نمایش پست ها
    خودم یک تحقیقاتی انجام دادم به این سه مورد رسیدم البته قیمتهاشون ازچیزی که میخواستم کمتر هست ولی مسئله ی اصلی مقایسه ی اینها با خودروهای هم قیمت داخلی هست البته این خودروها انچنان هم خارجی به حساب نمیاند ولی خب بهر حال از تولیدات داخل بهترن
    هیوندا i20 قيمت حدود 50 ميليون
    پیکانتو قیمت حدود 41 میلون
    ام وی ام 350 قیمت حدود 40 میلیون
    مزدا 2 حدود 43 تومن
    در این رنج قیمت در بین خودروهای تولید داخل اینها رو داریم :
    206 تیپ 6 اتوماتیک
    206 اس دی اتومات
    207 آی
    پارس اتوماتیک
    پارس ای ال ایکس

با مقایسه ای که انجام دادم کل خانواده ی 206 و پارس حذفن پس رقابت فقط بین چهاتا خودروی دسته ی اول هست ؛ حالا پرسش اینه که کدومش ؟
    دور هیوندای i20 رو به نظر من خط بکش قیافه و .. هیچی نداره قطعاتش هم به شدت گرون هست و کمیاب
    مزدا 2 حدود 40 ت فکر نکنم بتونی پیدا کنی
    206 تیپ 6 من داشتم بی نهایت راضی بودم, در حال حاضر صفرش رو اصلا نمیتونی پیدا کنی بی نهایت ماشین عالی هست اما در حد نو باید بگردی پدا میشه کم کارکرد تنها مشکلات شایع هم گیربکس هست که به 2 تاپیک زیر مراجعه کن اطلاعات بیشتری به دست میاری
    www.irtuning.com/topic131.html
    www.irtuning.com/topic27.html
    206 sd به دلیل گیربکس اتوماتیک عالی هست از 206 هاچبک هم سواری نرم تری داره اما گفته میشه sd ها تعادل خوبی نداره و عقبش به سادگی سر میخوره چون واقعا به باد بنده...
    207 داشبورد جدیدتری داره نسبت به 206 اما قطعات جلوبندیش یه خورده گرون هست و تو هر لوازم یدکی گیر نمیاری مثلا چراغ جلو و سپر خیلی گرون هست
    پارس اتوماتیک هم از 206 خیلی سنگین تر نرم تر هست ول قطعات گیربکس نسبت به 206 کم هست و تیپ ترونیک هم نداره
    پارس ای ال ایکس هم که همون پارس معمولی هست ... تغییر خاصی نکرده پس نتیجه میگیرم اینم نه

مدیر کلوپ خودروهای چینی
    نوع خودرو
    EMGRAND7 ـ EMGRANDX7
    سلام
    عزیز لطف کنید بفرمایید چه انتظاری از ماشینی که میخواهید بخرید دارید؟شتاب و اتومات بودن و...
    سدان؟هاچبک؟کوپه؟کراس اوور؟
    با بودجه زیر 60 تومن خودرو های دست دوم خارجی که میتونید بخرید:
    بنز و بی ام و رو بیخیال شید چون اگر هم با 60 تومن پیدا کنید باید خرج یه ماشین 200 تومنی رو بدید منظورم قطعات و...
    1)ماکسیما با کارکرد 100000 کیلومتر به پایین
    2)مزدا 323
    3)مزدا 3 با کارکرد 100000
    4)سوناتا 2006یا7
    5)زانتیا
    6)مگان
    7)سراتو
    و اینکه چون شما تفکر خوبی به ماشین های چینی ندارید(با این کارهای دولت و... برای واردات برخی اجناس بی کیفیت چینی)من به شما ماشین چینی رو پیشنهاد نمیکنم با اینکه یه سر و گردن از خودروهای داخل بهتر هستند.
    ماشین های ایران فرغون و سایپا هم بیخیال فقط 206 sd v9 یا 206 t6
    ارادتمند
    2 کاربر مقابل از mahdi tafreshi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ARTESHBOD,irtuning

کاربر اخراجی
    سلام.
    ببينيد اصلاً الان تعمير پرايد هم به صرفه نيست
    يه تيكه چوب رو موكت ميكنن ميشه تاقچه عقب ميدن ٢٥-٣٠ ت
    شما پولتو يه جا با سود خوب سرمايه گذاري كن يا اگه ميتوني باهاش كاري كن بع اينكه ابها از اسياب افتاد يه ماشين بخر.
    اما اگه كارتون لنگه كه هيچ
    2 کاربر مقابل از Seena عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ARTESHBOD,irtuning

مدیر کل سایت
    نوع خودرو
    206 تیپ 5
    نقل قول نوشته اصلی توسط Seena نمایش پست ها
    سلام.
    ببينيد اصلاً الان تعمير پرايد هم به صرفه نيست
    يه تيكه چوب رو موكت ميكنن ميشه تاقچه عقب ميدن ٢٥-٣٠ ت
    شما پولتو يه جا با سود خوب سرمايه گذاري كن يا اگه ميتوني باهاش كاري كن بع اينكه ابها از اسياب افتاد يه ماشين بخر.
    اما اگه كارتون لنگه كه هيچ
    به نظر بنده هم اگر تا بعد از عید صبر کنید بازار خیلی بهتر خواهد شد چون دم عید هست ماشین قیمتش یه خورده بیشتر شده... بعد از شب عید حتما افت قیمت خواهد داشت

شروع حرکت
    با تشکر از راهنمایی های دوستان
    خب بله البته یقینا بعد از عید میخواهم خرید کنم
    مهمترین انتظاری که من از ماشینم دارم اینه که با کیفیت باشه و زود خراب نشه و کیفیتش افت نکنه و در درجه ی دوم راحت باشه و رانندگی باهاش خسته کننده نباشه و بعدش هم کم مصرف باشه و ترجیحا بدرد خانواده هم بخوره

نظرتون در مورد ویتارا 2000 سی سی چی هست ؟ البته مونتاژ ایران خودرو هست ولی خب نسبتا کم مصرف هست و با اینکه شنیدم مدل 2400 سی سی خیلی امکانات بهتری داره ولی بخاطر مصرف زیاد نمیتونم انتخابش کنم . تا اونجا که تحقیق کردم ظاهرا امکاناتش در حد یک خودروی در رنج قیمتی 60 تومن نیست و خیلی پایینتره . راستش این ماشین یکمقدار چشمم رو گرفته
    ماشینهای چینی هم اگر به گفته ی شما از ماشینهای تولید داخل بهتر هستند شاید روشون یه تحقیقی بکنم ؛ حالا واقعا بهتر هستند ؟
    206 sd v9 هم شاید بهش فکر کردم ؛ حالا این ماشین واقعا با کیفیته ؟ با اینکه تولید ایران خودرو هست میشه روش حساب باز کرد ؟

شروع حرکت
    تو ماشینهای چینی هم شما فرض کن جیلی ای سی هفت
    یا لیفان x60 خب اينها به نظر دوستان چطور هستند ؟ ایا به مدلهای خوب 206 با توجه به اینکه تقریبا در یک رنج قیمتی هستند ترجیح دارند یا ترجیح ندارند ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

طراحی شده توسط : وی بی ایران