فروشگاه آپشن و قطعات خودروتبلیغات
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    سرعت: 50 كيلومتر در ساعت
    نوع خودرو
    nissan cefiro a31

تیونینگ پژو روآ با موتور نیسان sr20det توربو

بخش اول

به نام خدا

با سلام به همه ی دوستای گلم

پروژه ای که می خوام بهتون معرفی کنم پروژه خودمه که دارم روی یه پزو روا با موتور نیسان با کد sr20det کار می کنم.

1-لوازم مورد نیاز

-پزو روا(دلیل انتخاب این ماشین این بود که تنها خودرو سواری rwd تو رنج قیمتی متوسط تو ایرانه)

-موتور sr20det"(این موتور موتور گرون قیمتی هست که البته مبلغی که با بت خریدش میدین به قدرتی که در اختیارتون میزاره می ارزه)

-ای سی یو adjustable (من از نمونه force xr2 استفاده کردم)

-اینتر کولر یا ایر تو واتر کولر (دلیل استفاده ااز این کیت خنک کردن هوای دمیده شده توسط توربو به داخل منیفولد هوا هست.که نمونه اول از هوای مستقیم برای خنک کردن بهره می بره و نمونه دوم ار آب در جریان تو خودش)

-دیفرانسیل (از اونجایی که دیفرانسیل استفاده شده تو پزو روا قدرت تحمل گشتاور بالا رو نداره باید به فکره یه دیفرانسیل قوی براش باشید که من از نمونه ی تویوتایی استفاده کردم)

بعد از انجام مراحل نصب و راه اندازی لوازم و موتور البته با صرف مدت زمان 6 ماهه تونستم پروزه رو تموم کنم و کارم رو استارت بزنم

البته اعتراف می کنم لذتی رو که این موتور تو رانندگی به همراه میاره وصف نشدنیه

البته ریزه کاری های زیادی مونده که امید وارم تو مدت زمان نه چندان زیادی تمومش کنم
    ویرایش توسط BABAPUR : 21 خرداد 1392 در ساعت 04:30
    3 کاربر مقابل از BABAPUR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . 2fun,irtuning,SEDANEH

مدیر کل سایت
    نوع خودرو
    206 تیپ 5
    نقل قول نوشته اصلی توسط BABAPUR نمایش پست ها
    بخش اول

به نام خدا

با سلام به همه ی دوستای گلم

پروژه ای که می خوام بهتون معرفی کنم پروژه خودمه که دارم روی یه پزو روا با موتور نیسان با کد sr20det کار می کنم.

1-لوازم مورد نیاز

-پزو روا(دلیل انتخاب این ماشین این بود که تنها خودرو سواری rwd تو رنج قیمتی متوسط تو ایرانه)

-موتور sr20det"(این موتور موتور گرون قیمتی هست که البته مبلغی که با بت خریدش میدین به قدرتی که در اختیارتون میزاره می ارزه)

-ای سی یو adjustable (من از نمونه force xr2 استفاده کردم)

-اینتر کولر یا ایر تو واتر کولر (دلیل استفاده ااز این کیت خنک کردن هوای دمیده شده توسط توربو به داخل منیفولد هوا هست.که نمونه اول از هوای مستقیم برای خنک کردن بهره می بره و نمونه دوم ار آب در جریان تو خودش)

-دیفرانسیل (از اونجایی که دیفرانسیل استفاده شده تو پزو روا قدرت تحمل گشتاور بالا رو نداره باید به فکره یه دیفرانسیل قوی براش باشید که من از نمونه ی تویوتایی استفاده کردم)

بعد از انجام مراحل نصب و راه اندازی لوازم و موتور البته با صرف مدت زمان 6 ماهه تونستم پروزه رو تموم کنم و کارم رو استارت بزنم

البته اعتراف می کنم لذتی رو که این موتور تو رانندگی به همراه میاره وصف نشدنیه

البته ریزه کاری های زیادی مونده که امید وارم تو مدت زمان نه چندان زیادی تمومش کنم
    سلام
    خیلی هم خوبه منتظر دیدن تصاویر این غول هستیم. از ریزه کاری های پروژه بیشتر عکس بزارید ممنون میشیم
    کاربر مقابل از irtuning عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: 2fun

سرعت: 50 كيلومتر در ساعت
    نوع خودرو
    nissan cefiro a31
    نقل قول نوشته اصلی توسط irtuning نمایش پست ها
    سلام
    خیلی هم خوبه منتظر دیدن تصاویر این غول هستیم. از ریزه کاری های پروژه بیشتر عکس بزارید ممنون میشیم

حتما خیلی خوشحال میشم از تجربیات بچه ها هم استفاده کنم
    2 کاربر مقابل از BABAPUR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . 2fun,SEDANEH

شروع حرکت
    اوف چیکار کردی باش
    موتورش چقدر تموم شد ؟
    با گیریبکس خریدی یا روی گیریبکس خودش سوار کردی ؟
    مجوزش رو چیکار کردی ؟

شروع حرکت
    چندتا عکس از ماشینت بزار لطفا

کلمات کلیدی این موضوع

طراحی شده توسط : وی بی ایران