فروشگاه آپشن و قطعات خودروتبلیغات
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
 1. #1
  مدیر کل سایت
  تاریخ عضویت
  مرداد 1391
  محل سکونت
  یزد - تهران
  نوع خودرو
  206 تیپ 5
  نوشته ها
  546
  تشکر
  258
  تشکر شده:   672 بار در 290 ارسال

  قوانین انجمن

  قوانین ثبت نام در سایت و استفاده از مطالب و امکانات سایت

  با تشکر از اينکه سايت ما را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده ايد. به لحاظ حفظ قانون سايت و همچنين راحتي کاربران اين قوانين وضع شده است, که کاربران مي بايست طبق آن عمل کنند . در غير اين صورت مسئولين سايت اين حق را دارند که موضوعات , مقالات , اخبار و تمامي توضيحات و در برخي مواقع اكانت آن کاربر را از سايت حذف نمايند. اين قوانين به صورت کامل در زير منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كند, قوانين بلااستثناء مي باشند و در رابطه با تمامي كاربران از جمله تازه وارد , فعال , مديران انجمن ها و... اجرا خواهند شد
  ----------------------------------------------------------------------------
  1- قوانین نام کاربری
  1.1 - هنگام ثبت نام از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده کنید.
  1.2 - از ایجاد نام های کاربری مشابه نام های کاربری مدیران سایت خودداری کنید.
  1.3 - فعالیت در انجمن تنها با یک نام کاربری مجاز می باشد, در صورت مشاهده کاربر با چند نام کاربری دسترسی کلیه نام های کاربری به انجمن مسدود خواهد شد.

  2. قوانین ارسال پست و تاپیک
  2.1 - قبل از ارسال تاپيک ها در انجمن ها جستجو کنید.
  2.2 - عناوين تاپيک ها ميبايستي مرتبط با موضوع پرسش باشند.
  2.3 - موضوعات را در انجمن هاي مربوطه ارسال نماييد.
  2.4 - هر پرسش را فقط يک بار در انجمن مربوطه مطرح کنید.
  2.5 - پرسش هاي خود را بصورت فارسي تايپ کنید و از تايپ بصورت در اصطلاح فينگليش خودداري کنید.
  2.6 - در پست ها از فونت بزرگ و رنگ های زننده استفاده نکنید
  2.7 - برای تاپیک ها از عنوان مناسب استفاده کنید, عنوان هایی که شامل کلماتی مثل "ضروری, فوری, کمک" باشند حذف خواهند شد.
  2.8 - از ارسال بي مورد در انجمن ها خودداري کنید, نظراتي مانند مرسی, خوب بود, ممنون و... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها می شوند.
  2.9 - بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 24 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

  3. قوانین امضا
  3.1 - از قرار دادن بنر و عکس در امضاء های خود و همچنین پیام های توهین آمیز خودداری کنید, مدیران سایت از این قاعده مستثنی هستند و می توانند بنر و عکس در امضاء خود قرار دهند.
  3.2 - قرار دادن عکس يا نوشته با فونت بزرگ در امضاء ممنوع می باشد.

  4. قوانین عمومی
  4.1 - مسئولیت کلیه فایل های پیوست شده توسط کاربر و محتوای آن بر عهده وی می باشد.
  4.2 - ایران تیونینگ با هیچ کدام یک از انجمن های تخصصی خودرو مشابه مشکلی ندارد, همواره تلاش ما برقراری ارتباط مثبت با مراجع دیگر بوده و تا حد امکان سعی شده تا دشمنی بین سایت ها اتفاق نیفتد. کاربران نباید از هیچ سایتی در ایران تیونینگ انتقاد کنند و موظفند مساله را با مدیریت کل سایت مقابل مطرح کنند.
  4.3 - در صورت ملاحظه هرگونه مسائل خلاف قوانين انجمن از يک کاربر در صورت تمايل آدرس تاپيک را براي مديران انجمن ارسال کنید تا سريعا به موضوع رسيدگي شود.
  4.4 - در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان و کسانی که درجه اشان از شما بالاتر است با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.
  4.5 - هرگونه مشکل و مرافعه بین کاربران هنگام تبادل پیغام خصوصی باهم دیگر از حیطه رسیدگی مدیران خارج بوده و کاربران بایستی خود مدیریت پیغام خصوصی و رفتارهایشان را بکنند مگر در مواقع خاصی که کاربری شروع به ارسال حرف های بی ربط و ناسزا در قالب پیغام خصوصی به کاربران سایت کند.
  4.6 - مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مورد توجه مسئولین سایت نمی باشد.
  4.7 - عکس های با حجم و سایز بالا صفحات را سنگین و حقوق کاربران را ضایع میکند, استفاده از این موارد ممنوع می باشد.
  4.8 - مدیران سایت می توانند در صورت مشاهده رعایت نکردن بند بند قوانین با کاربر مورد نظر برخورد کنند, اعم از : قفل ، انتقال ، مسدود سازی ، بن کردن آی پی و ... که به صلاح دید مدیران سایت قابل اجرا است.
  ----------------------------------------------------------------------------
  با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت. در صورتي که از قوانين مذکور حمايت نکنيد (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سايت حذف خواهد شد.
  با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سايت و دستورالعملهايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم, به اميد ساعات خوش در هنگام مشاهده اين سايت براي شما.


طراحی شده توسط : وی بی ایران