کرمان موتور با دست پر به شیراز رفت
پرشین خودرو: کرمان موتور با سه محصول جدید در نمایشگاه خودرو شیراز حاضر خواهد شد.
به گزارش خبرنگار«پرشین خودرو»، شرکت کرمان موتور با چهار نمایندگی استان فارس در نمایشگاه خودرو شیراز حاضر خواهد شد. این شرکت در شیراز به ثبت نام و فروش ویژه نمایشگاهی خودروهای لیفان x60 و 620 و همینطور jac توجوی خواهد پرداخت.
از دیگر برنامههای کرمان موتور در نمایشگاه شیراز باید به معرفی سه محصول کاملا جدید اشاره نمود. کوچکترین و بزرگترین سدان شرکت لیفان با نامهای 530 و 720 بخشی از این محصولات هستند.
کرمان موتور همچنین در راستای گسترش همکاری با شرکت jac اقدام به معرفی و رونمایی از شاسی بلند این شرکت با نام s5 خواهد کرد.
لیفان 530
بعد از پایان تولید مدل 520 لیفان این محصول خود را با مدل 530 جایگزین کرد. حدود یک سالی از اولین رونمایی 530 که از بدنهای مشابه به تویوتا ویوس بهرهمند است، میگذرد اما این خودور هنوز در بازار چین نیز عرضه نشده است. ابن محصول از یک پیشرانه 1.5 لیتری بهره میبرد که توان تولید 102 اسب بخار را داراست. ابعاد این خودرو به ترتیب برای طول، عرض و ارتفاع با 4300، 1690 و 1490 میلیمتر برابری میکند.
طبق اطلاعات موجود وزن این خودرو 1515 کیلوگرم اعلام شده که برای خودرویی با این ابعاد و کلاس واقعا بالا به نظر میرسد. با توجه به اینکه این خودرو در چین قیمت گذاری و عرضه نشده نمیتوان به طور دقیق قیمتی برای آن پیش بینی کرد، اما احتمالا از لحاظ قیمتی در کنار توجوی سدان خواهد ایستاد.