در این مرحله از رقابت ها که به مسافتِ ۷۱۷ کیلومتر در منطقه آرِ کیوپای پرو برگزار شد، ناصر العطیه، راننده قطری تیمِ باگی با ثبت زمانِ ۳ ساعت و ۲۸ دقیقه و ۴۶ ثانیه در مکان نخست ایستاد

مرحله ی چهارمِ رقابت های رالی داکار با قهرمانی راننده ی تیمِ باگی به پایان رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در این مرحله از رقابت ها که به مسافتِ 717 کیلومتر در منطقه ی آرِ کیوپای پرو برگزار شد، ناصر العطیه، راننده قطری تیمِ باگی با ثبت زمانِ 3 ساعت و 28 دقیقه و 46 ثانیه در مکان نخست ایستاد، گِقلا شیشخی، راننده ی فرانسوی تیمِ اس ام جی با 36 ثانیه اختلاف در مکان دوم قرار گرفت و استپان پتر هانسل، دیگر راننده فرانسوی با خودرو مینی با 1 دقیقه و 17 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول، مکانِ سوم را کسب کرد. در رده بندی کلی این رقابت ها، استپان پتر هانسل با زمان کلی 9 ساعت و 4 دقیقه و 29 ثانیه درصدر است و ناصر العطیه و ژینیل دوویلیه در تعقیب وی هستند.

در بخش موتور سواری هم، خوان بارِداء اسپانیایی از تیمِ هوسکوارنا، با ثبت 3 ساعت و 41 دقیقه و 9 صدم ثانیه بهترین زمان را داشت، اولیویه پاینِ فرانسوی از تیم یاماها دوم شد و هموطن و هم تیمی وی، داوید کاستِئو در مکان سوم قرار گرفت.

در این بخش هم اولیویه پاینِ فرانسوی با زمان کلی 10 ساعت و 10 دقیقه و 38 ثانیه درصدره، داوید کاستِئو و سیریل دسپره مکان های دوم و سوم را در اختیار دارند.