عکس هایی از مرسدس بنز SCL 600 شاهکار جدید صنعت خودرو

شاید باورش برای شما هم کمی عجیب باشد . اما درست است ، این تصویر نمای داخلی یک اتومبیل است . نمای داخلی مرسدس بنز SCL 600 شاهکار جدید صنعت خودرو . عکس های بیشتر در ادامه مطلب
. . . . . . . . . .
تا لود شدن همه ی تصاویر شکیبا باشید
در صورت باز نشدن عکس ها رو عکس مورد نظر راست کلیک کرده و گزینه Show Picture را بزنید .دقت داشته باشید که تصاویر در سایز کوچکتر قرار گرفته اند , برای مشاهده سایز اصلی تصاویر و ذخیره روی کامپیوتر از Save Target As مرورگر خود استفاده کنید.
. . . . . . . . . .
جدیدترین مرسدس بنز SCL 600 زیبا است، نه؟ می پرسید که چی؟ یک ماشین مرسدس بنز شیک که در زبان خودمانی به عالیجناب شهرت دارد. بعدش چی؟
توجه بفرمایید. مقداری هم صبوری به خرج دهید و به تصاویر به دقت نگاه کنید! میخواهید بدانید این ماشین چه تفاوت یا تفاوت های با سایر ماشینهای بنز یا اصلا با تعریف عمومی ساختار ماشین یا به عبارتی خودرو دارد؟
این مرسدس بنز زیبا و یا به عبارتی،”عالیجناب” نه فرمان دارد نه پدال گاز، نه ترمز و نه کلاج!!
پس من چکار کنم؟ چه جوری با این ماشین رانندگی کنم؟
این ماشین تنها یک جوی استیک joystick دارد! آیا شما تا به حال با جوی استیک رانندگی کردهاید؟ من که نکردم ، ولی مجبورم یاد بگیریم.(این وسیله بیشتردر بازیهای ویدیویی و کامپیوتری مورد استفاده و کاربرد داشته است)
شما چطور؟ آیا فکر میکنید، میتوانید با این جوی استیک به جای پدالها و فرمان ماشینتان رانندگی کنید؟
مطمعنم ، بچههای نسل حاضر یا به عبارتی بچههای نسل بازیهای کامپیوتری، میتوانند،با این ماشینها رانندگی کنند. ولی من و شما را نمیدانم؟ البته بستگی دارد به اینکه آیا به بازیهای کامپیتری علاقه دارید و یا این بازیها را تا به حال انجام دادهاید یا نه!
بهتر است بدانید که اگر تا به حال نزدیک این بازیها هم نه شدهاید، نمیتوانید پشت این نوع ماشینها بنشینید. چرا که این نوع ماشین، ببخشید این مرسدس بنز! با الهام از بازیهای کامپیوتری و ویدئویی و اصلا با تکنولوژی این بازیها ساخته شده است.
با این تکنولوژی، حتی یک بچه سه ساله که با بازیهای کامپیوتری سرگرم و آشنا است، میتواند بهتر از من و شما با این ماشین رانندگی کرده و یا اینکه آن را به سرقت برد! جالب نه؟!
باور کردنی نیست! کمی ترسناک است، ولی واقعیت دارد! رانندگی به سبک بازیهای کامپیوتری آن هم با یک مرسدس بنز زیبا؟!
پس چرا نشستید،بلند شوید و به دنبال یادگیری، بازیهای کامپیوتری بروید!