فروشگاه آپشن و قطعات خودروتبلیغات
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    مدیر کل سایت
    نوع خودرو
    206 تیپ 5

تاپیک جامع مشکلات انواع پراید

با سلام
    دوستان ممنون میشم کمک کنید
    پراید یکی از دوستان هر کار کردیم چراغ ها کوچیکش روشن نشد و پشت امپر هم همینطور چراغ های خطر هم روشن نمیشه با چرخوندن دسته و مشکل فشنگی ترمز نداره چون پا میزاری رو ترمز چراغ ها روشن میشه ایا دسته راهنما خرابه ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    3 کاربر مقابل از irtuning عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . dradevill,sadat,SEDANEH

شروع حرکت
    ممکنه دسته اتصالی داشته باشه یعنی توی سم کشی
    چون برای من اتفاق افتاد که نور بالا کار می کرد ولی چراغ اصلی روشن نمی شد
    مشکل از اتصالی یکی از سیم ها هست
    کاربر مقابل از SEDANEH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: sadat

سرعت: 50 كيلومتر در ساعت
    نوع خودرو
    nissan cefiro a31
    بهتره از سوکت دسته راهنما آپشن ها رو چک کنید

اگر آپشن ها سالم بودند می تونید دسته راهنما رو از نظر خرابی چک کنید

البته حتما یه نگاهی به فیوز ها بندازید

ada
    ada آنلاین نیست.
    شروع حرکت
    با سلام یه سوال از حضور اساتید داشتم البته قبلشم بگم که اطلاعاتم از ماشین کمه جونم براتون بگه من یه پراید صفر دارم مدل اسفند 91 ،ماشین هنوز سرویس اولیه هم نرفته چند روز پیش خواستم برم مسافرت بردم لاستیکها رو بالانس کنن،از اونجایی که نمیشه به این اپاراتی ها اطمینان کرد گفتم که دیگه نذارم چرخها رو باز کنن و از بالانس در جا استفاده کردم قبلش یه سوالی بپرسم اینکه زیر ماشین رو نگاه میکنی دوتا پرفیل سرتاسری هست که به بدنه جوش شده البته که زیاد دقت کردم دیدم که یه ورق U شکل که دو تیکه هم هست در اوردن و به بدنه جوش دادن که چیزی از اجزای ماشین روش سوار یا جوش نشده بود فقط از جلو یه قسمتی از جلوبندی ماشی بهش پیچ شده بود حالا میخواستم بدونم شاسی پراید که میگن همین دوتا پروفیل سرتاسری دو تیکه که هست نه؟ سوال اصلی اینکه وقی بردم اپاراتی از بغل ماشین هم ردیف ستون ماشین جک زد زیر این دو تا پروفیل به صورتی که برای بالانس کردن چرخهای هر طرف، یه ور ماشین کاملا بالا میاومد وقتی زیر ماشین رو نگاه کردم کمی سطح رو به پایین پروفیلها هم اینور ماشین هم اونور کج یا اصطلاحا قر(تو رفتگی) شده بود و جای جکها افتاده بود عکس گرفتم از این دوتا پروفیل حالا اصلا این مدل بالانس کردن اصولی هست یا نه،اصل مطلب اینه که میخواستم بدون اسیب به شاسی ماشین وارد شده یا نه؟اگر اره این اسیب جدیه؟ بد جوری ذهنم درگیر شده و حالم گرفتست ممنون میم از دوستان که راهنمایی کنید سپاسگذارم اینم عکسها از محا جک زده شده http://uploadtak.com/images/p318_IMG_1042.jpg http://uploadtak.com/images/p7516_IMG_1047.jpg
    کاربر مقابل از ada عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: sadat

شروع حرکت
    سلام داداشی جعبه فیوز رو باز کن و فیوز لامپ های کوچیک رو تهویض کن فک کنم 20 آمپر باشه!!
    اگه هم نتونستی پیداش کنی بک بکی در بیار نگاه کن هر کدوم سوخته عوض کن

شروع حرکت
    فیوز ها را چک کن فیوز چراغ کوچک پایین دست چپه کنارش نوشتهtailاگر فیوز سالم بود دسته راهنما را عوض کن

کلمات کلیدی این موضوع

طراحی شده توسط : وی بی ایران