پورشه پانامرا دارای قدرت حداقل 500bhp می باشد و حداکثر سرعت این خودرو حدوداً 290 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. بنظر می رسد که این خودرو همزمان با پانامرا اسپورت توریزمو در ماه مارچ در ژنو رونمایی خواهد شد.
پورشه صحبتی از نوع انتقال قدرت در این خودرو نکرده است، اما هنگامی که حرف از نسخه هیبرید شده موتور 4S کنونی آن به میان آمد، استفان اوتش (Stefan Utsch) اظهار داشت که این کار عملی خواهد بود!
پانامرا E-Hybrid 4 فعلی از همان موتور Twinturbo 2.9 لیتری V6 که در 4S می باشد استفاده کرده است اما با وضعیت تونینگ متفاوت که 325bhp را تولید می کند. همچنین با جفت شدن آن با یک موتور الکتریکی 134bhp توانسته است به قدرت سیستمی 459bhp برسد.
ضمناً، توان 4S 434bhp می باشد. اوتش افزود بعید است که موتور الکتریکی جدیداً توسعه یافته قدرتمندتر خواهد بود، اما حتی اگر نسبت به 4S بدون تغییر باشد همچنان قدرت سیستمی 568bhp را تولید می کند.هرچند بعید بنظر میرسد که هم موتور بنزینی و هم موتور الکتریکی پیک توان را در زمانی مشابه فراهم کنند، بنابراین حداکثر خروجی واقعی احتمالاً کمتر خواهد بود.در مجموع، پانامرا E-Hybrid 4 از نظر عملکردی در رتبه دوم در مقایسه با پانامرا توربو 542bhp قرار می گیرد چرا که از نظر وزنی حداقل 250 کیلوگرم سنگینتر از همنوع خود می باشد.

منبع:اجاره خودرو کهن گشت آریا